Omistatud preemiad

Vallavalitsus
Vallavolikogu
Üldinfo
Dokumendiregister
Õigusaktid
Põhimäärus
Privaatsuspoliitika
Avalik teave
Infoleht Teataja
Haridus ja teave
Kultuur ja sport
Kultuurikalender
Seltsimaja
Spordihoone
Tenniseväljak
Roiu Raamatukogu
Tuleviku tähed
Omistatud preemiad
Laulukarussell
Preemiate maksmine
Tervishoid, sotsiaal
Ettevõtlus
Ehitus ja keskkond
Hajaasustuse prog.
Korrakaitse
Galerii
Uudised
Tartumaa veebileht
Riigiasustuste portaal
Osalusveeb
Haaslava 2017. aasta eelarvest avaliku hüve pakkuva objekti rahastamine

Kultuuri-, hariduse- ja spordipreemiate "Tuleviku tähed" on omistatud:

2016

Kultuuripreemia 

 

1. koht Ott-Eric Ottender,

2. koht Brita Jõgiaas

 

Hariduspreemia

1. koht Sigrit Säga,

2. koht Taavi Traks & Karl-Ander Mei,

3. koht Jaan Grosberg.

 

 

Spordipreemia

1. koht Rasmus Lang,

2. koht Mihkel Ustav, Erik Kaha,

3. koht Catlyn Kruus

 

 

2015

Kultuuripreemia

II koht Sigrit Säga

III koht Ingar Dubolazov

Hariduspreemia

I koht Sigrit Säga

II koht Jaan Grosberg

III koht Agnes Säga

Spordipreemia

I koht Eigo Helimets

II koht Catlyn Kruus

III koht Anette Traks, Erik Kaha, Mihkel Ustav, Rasmus Lang

2014

Kultuuripreemia

I Koht  Ott Eric Ottender

Hariduspreemia

I koht Sigrit Säga

II koht Andre-Loit Valli

Spordipreemia

I koht  Anette Traks

II koht  Rainer Grosberg

III koht  Erik Kaha

 

2013

Hariduspreemia

I koht Andre-Loit Valli

Spordipreemia

I koht  Anette Traks

II koht

Keitlyn Kruus

Hardi Roosiorg

Rainer Grosberg

III koht

Ott-Eric Ottender

Mihkel Ustav

Triine Ottender
 

2012

Kultuuripreemia

I koht Gertrud Pleksner

III koht Ronald Reinvald

Hariduspreemia

I koht Mirjam Grosberg

III koht :

Merlin Grosberg

Kristin Klaus

Rainer Grosberg

Spordipreemia

I koht Anette Traks

II koht Joanna Saar       

III koht Keitlyn Kruus

                                                                                                                       

2011

Kultuuripreemia
I koht Ingar Dubolazov
II ja III koht läksid jagamisele:
Karl-Ander Mei
Triin Tõnurist
Siim Ustav

 
Hariduspreemia
I koht Laura Valli
II koht Katre Kõõra
III koht läks jagamisele:
Triin Tõnurist
Johannes Soobik


Spordipreemia
I koht Henri Roosiorg
II koht Rainer Grosberg
III koht Anette Traks
 

2010


Kultuuripreemia
I koht Triin Tõnurist
I koht Ingar Dubolazov
II koht Laura Valli

Hariduspreemia
I koht Laura Valli
II koht Taavi Mals
III koht Ingar Dubolazov

Spordipreemia
I koht Ingar Dubolazov
II koht Roland Reinvald
III koht Mait Kaha
 

2009

Kultuuripreemia
I koht Johanna Annamaa
II koht Laura Valli
III koht Roland Reinvald

Hariduspreemia
I koht Laura Valli
II koht Karl Pleksner
III koht Taavi Mals

Spordipreemia
I koht Lotte Suislepp
II koht Ingar Dubolazov
III koht jäi välja andmata

2008

Kultuuripreemia
I koht Laura Valli
II koht Sillaotsa PK esindus koosseisus: Martin Grosberg, Triin Tõnurist, Gerli Manglus
III koht Triin Tõnurist

Hariduspreemia
I koht Laura Valli
II koht Taavi Mals
III koht läks jagamisele: Martin Grosberg, Kristin Klaus, Maario Lõuna

Spordipreemia
I koht Lotte Suislepp
II koht jäi välja andmata
III koht Gertrud Pleksner

2007

Kultuuripreemia
I koht Lotte Suislepp
II ja III koht jäid välja andmata

Hariduspreemia
I koht Taavi Mals
II koht Karl Pleksner
III koht jäi välja andmata

Spordipreemia
I koht Marko Otsus
II koht Henri Roosiorg
III kohta jagasid Johanna Karp ja Gertrud Pleksner

 

 

 

 

 

  Kurepalu 62113, Tartumaa | E-post: vald@haaslava.ee | Reg. nr. 75008255 | Telefon: 744 6526 | Faks: 744 6524