Uudised

Vallavalitsus
Vallavolikogu
Üldinfo
Dokumendiregister
Õigusaktid
Põhimäärus
Privaatsuspoliitika
Avalik teave
Valimised
Infoleht Teataja
Haridus ja teave
Kultuur ja sport
Tervishoid, sotsiaal
Ettevõtlus
Ehitus ja keskkond
Hajaasustuse prog.
Korrakaitse
Galerii
Uudised
Tartumaa veebileht
Riigiasustuste portaal
Osalusveeb

35. Vooremäe mängude tulemused

 

KERGEJÕUSTIK

Pallivise 3.-4. kl. T

1. Maria Möller Mäksa 24 m. 20 p
2. Annabel Pukk Võnnu 23 16
3. Liisbet Suik Mäksa 22 14
4. Karmen Toomsalu Mäksa 21,5 12
5. Hanna-Liisa Mat Mäksa 21,5 11
6. Liisa Käärma Võnnu 21 10
7. Laura-Lotta Sägi Kambja 21 9
8. Marian Pärn Mäksa 19 8
9. Lola Hannus Võnnu 18,5 7
10. Kirke Ojasaar võnnu 18,5 6
11. Helen Jaani Kambja 16 5
11. Käthrim Hein Haaslava 16 5
13. Kertu Hansen Haaslava 14 3
14. Signete Marleen Uibo Haaslava 12 2

Pallivise 3.-4. kl. P

1. Hardi Ernits Mäksa 44 m 20 p
2. Markus Boisen Mäksa 41 16
3. Silver Täär Haaslava 40 14
4. Kert Tammoja Mäksa 38,5 12
5. Jakob Muru Kambja 37 11
6. Stevel Mägi Mäksa 37 10
7. Markus Kivimets Kambja 35 9
8. Sander Kikas Haaslava 32,5 8
9. Sigmar Heiken Uibo Haaslava 31,5 7
10. Kaarel Keskpalu Kambja 29,5 6
11. Siim-Sander Kaljuste Haaslava 29,5 5
12. Erik Jansen Haaslava 29,5 4
13. Aarne Säga Haaslava 29 3
14. Ramon Terava Võnnu 28 2
15. Sebastian Mumm Kambja 27 1
16. Artur Langovits Haaslava 26,5 1
17. Aarde Daamel Haaslava 26,5 1
18. Henri Kannel Võnnu 23,5 1
19. Kenneth Kitsing Võnnu 23 1
20. Henri Arolepp Mäksa 22,5 1
21. Karl-Kasper Grossberg Haaslava 21 1
22. Tauri Tannis Kambja 16 1

60 m jooks 6.-7. kl. T

1. Grete Grepp Kambja 9,00 20 p
2. Melanie Rässa Võnnu 9,00 16
3. Liisbet Suik Mäksa 9,01 14
4. Meribell Kivimets Kambja 9,06 12
5. Margitta Pärn Mäksa 9,08 11
6. Johanna Jakobson Kambja 9,09 10
7. Heleriin Mäekink Võnnu 9,14 9
8. Nora Reinet Kambja 9,19 8
9. Eleri Tann Võnnu 9,3 7
10. Victoria Hindriksoo Kambja 9,39 6
11. Kelly Tensmann Kambja 9,52 5
12. Alexandra Lepp Mäksa 9,56 4
13. Birgit Seer Kambja 9,60 3
14. Lisett Ljamin Võnnu 9,62 2
15. Henryette Lepp Mäksa 9,73 1
16. Laura Laugma Haaslava 9,88 1
17. Kerti Kala Haaslava 9,92 1

60 m jooks 6.-7. kl. P

1. Andreas Mandriks Võnnu 8,15 20 p
2. Daniel Elming Mäksa 8,21 16
3. Gabriel Avi Võnnu 8,39 14
4. Kert Tammoja Mäksa 8,40 12
5. Ainar Lehiste Kambja 8,43 11
6. Maigret Kurvits Mäksa 8,62 10
7. Egert Sarik Haaslava 8,77 9
8. Martin Sägi Kambja 8,97 8
9. Marcus Palk Võnnu 9,03 7
10. Ats Rootsma Kambja 9,09 6
11. Sander Irval Võnnu 9,24 5
12. Ryan Edvin Rätsep Kambja 9,26 4
13. Sven Sillaots Haaslava 9,44 3
14. Markus Tammeorg Kambja 9,60 2

60 m jooks 8.-9. kl. T

1. Jaana Otsa Võnnu 8,58 20 p
2. Helery Hindriksoo Kambja 8,69 16
3. Maria Runno Võnnu 8,87 14
4. Mariana Kübe Kambja 9,03 12
5. Mona Saar Võnnu 9,12 11

60 m jooks 8.-9. kl. P

1. Marcus Paulson Võnnu 7,28 20 p
2. Gabriel Mälton Kambja 7,67 16
3. Martin Roose Võnnu 7,71 14
4. Mikk Rässa Võnnu 7,92 12
5. Karro Soosaar Kambja 7,93 11
6. Jarmo Link Haaslava 8,23 10
7. Jass Rootsma Kambja 8,52 9

Kaugushüpe 6.-7. kl. T

1. Victoria Hindriksoo Kambja 3,87 20 p
2. Alexandra Lepp Mäksa 3,75 16
3. Eleri Tann Võnnu 3,74 14
4. Johanna Jakobson Kambja 3,70 12
5. Margitta Pärn Mäksa 3,67 11
6. Maria Runno Võnnu 3,62 10
7. Meribell Kivimets Kambja 3,50 9
8. Liisbet Suik Mäksa 3,40 8
9. Henryette Lepp Mäksa 3,39 7
10. Nora Reinet Kambja 3,37 6
11. Heleriin Mäekink Võnnu 3,30 5
12. Lisett Ljamin Võnnu 3,21 4
13. Liseth-Marii Ganson Haaslava 3,18 3
14. Birgit Seer Kambja 3,16 2
15. Kelly Tensmann Kambja 3,14 1
16. Kerda Alla Võnnu 3,14 1
17. Kerti Kala Haaslava 2,80 1

Kaugushüpe 6.-7. kl. P

1. Rait Jansen Haaslava 5,05 20 p
2. Maigret Kurvits Mäksa 4,71 16
3. Tagmar Pagland Mäksa 4,40 14
4. Ainar Lehiste Kambja 4,32 12
5. Daniel Elming Mäksa 4,28 11
6. Egert Sarik Haaslava 4,00 10
7. Sander Irval Võnnu 3,86 9
8. Gabriel Avi Võnnu 3,72 8
9. Marcus Palk Võnnu 3,72 7
10. Ats Rootsma Kambja 3,71 6
11. Martin Sägi Kambja 3,70 5
12. Sven Sillaots Haaslava 3,60 4
13. Ryan Edvin Rätsep Kambja 3,59 3
14. Markus Tammeorg Kambja 3,30 2

Kaugushüpe 8.-9. kl. T

1. Helery Hindriksoo Kambja 4,07 20 p
2. Mariana Kübe Kambja 4,02 16
3. Maria Runno Võnnu 3,90 14
4. Mona Saar Võnnu 3,79 12

Kaugushüpe 8.-9. kl. P

1. Marcus Paulson Võnnu 5,80 20 p
2. Gabriel Mälton Kambja 5,35 16
3. Karro Soosaar Kambja 4,97 14
4. Martin Roose Võnnu 4,90 12
5. Mikk Rässa Võnnu 4,74 11
6. Jarmo Link Haaslava 4,10 10

Teatejooks 4 x 1 ring

1. HAASLAVA Egert Sarik 2,59 30 p.
Käthriin Hein
Rait Jansen
Laura Laugma

2. VÕNNU Kerda Alla 3,01 24
Andreas Mandriks
Eleri Tann
Sander Irval

3. KAMBJA Ats Rootsma 3,02 21
Victoria Hindriksoo
Martin Sägi
Meribell Kivimets

4. MÄKSA II Margitta Pärn 3,05 18
Alexsandra Lepp
Tagmar Pagland
Maigret Kurvits

5. MÄKSA II Rasmus Boisen 3,08
Kert Tammoja
Liisbet Suik
Henryette Lepp

KERGEJÕUSTIKU VÕISTKONDLIK JÄRJESTUS

1. VÕNNU 279 p
2. KAMBJA 277
3. MÄKSA 198
4. HAASLAVA 128


TÄNAVAKORVPALL


1 2 3 4 punkte koht
1. HAASLAVA 2 18 : 15 2 21 : 7 2 18 : 13 6 I
2. KAMBJA 1 15 : 18 2 21 : 12 1 9 : 21 4 III
3. MÄKSA 1 7 : 21 1 12 : 21 1 9 : 21 3 4.
4. VÕNNU 1 13 : 18 2 19 : 15 2 21 : 9 5 II


RAHVASTEPALL


1 2 3 4 punkte koht
1. HAASLAVA 2 2 : 1 0 0 : 2 2 2 : 0 4 II
2. KAMBJA 0 1 : 2 0 0 : 2 2 2 : 0 2 III
3. MÄKSA 2 2 : 0 2 2 : 0 2 2 : 0 6 I
4. VÕNNU 0 0 : 2 0 0 : 2 0 0 : 2 0 4.


JALGPALL


1 2 3 punkte koht
1. HAASLAVA 0 0 : 3 0 0 : 3 0 III
2. KAMBJA 3 3 : 0 0 1 : 3 3 II
3. VÕNNU 3 3 : 0 3 3 : 1 6 I


SOPS

Naised

1. Merilin Siimo Haaslava 21 p
2. Signe Noormets Võnnu 10
3. Ülle Seire Mäksa 5
4. Anita Kolk Mäksa 0

Mehed

1. Sander Sõrmus Kambja 31
2. Sten Jõgi Haaslava 24
3. Kristofer Aviste Võnnu 22
4. Viljar Sootla Võnnu 19
5. Ago Visak Võnnu 16
6. Allan Aviste Võnnu 15
7. Märt Kilgi Mäksa 15
8. Priit Lomp Haaslava 14
9. Andres Martin Haaslava 13
10. Mati Mossin Mäksa 12
11. Margus Kasepalu Mäksa 12
12. Rauno Kiuru Kambja 12
13. Aivo Piirsoo Mäksa 9
14. Sven Kask Võnnu 8

Võistkonnad

1. HAASLAVA 72
2. VõNNU 67
3. MäKSA 44
4. KAMBJA 43


JUHTIDE VÕISTLUS

1. Ülle Seire Mäksa 8 p
2. Sven Kask Võnnu 5 p
3. Taivo Kirm Haaslava 1 p


MAASTIKUMÄNG

Tüdrukud

1. Meribell Kivimets Kambja
2. Birgit Seer Kambja
3. Brita Jõgiaas Haaslava

Poisid

1. Ainar Lehiste Kambja
2. Ats Rootsma Kambja
3. Markus Kivimets Kambja

Võistkonnad

1. KAMBJA 93 p
2. HAASLAVA 68
3. VõNNU 61
4. MäKSA 40
 

  Kurepalu 62113, Tartumaa | E-post: vald@haaslava.ee | Reg. nr. 75008255 | Telefon: 744 6526 | Faks: 744 6524